Биринчи лига - 2014. Турнир жадвали

МАЪЛУМОТ

A - гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Тўплар Очко
1 Шўртан
(Ўзбекистон)
17 16 1 0 65-5 49
2 Хоразм
(Ўзбекистон)
17 10 3 4 29-19 33
3 Орол
(Ўзбекистон)
17 10 1 6 25-17 31
4 Зомин
(Ўзбекистон)
16 8 3 5 16-12 27
5 Машъал-2
(Ўзбекистон)
17 8 3 6 22-22 27
6 Шердор
(Ўзбекистон)
16 6 4 6 18-22 22
7 Спартак
(Ўзбекистон)
16 7 0 9 23-32 21
8 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
17 6 2 9 26-32 20
9 Аланга
(Ўзбекистон)
17 5 3 9 26-37 18
10 Гулистон
(Ўзбекистон)
16 3 3 10 16-28 12
11 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
17 3 3 11 18-36 12
12 Регистон
(Ўзбекистон)
13 2 2 9 10-32 8

1-тур 03.04.2014 16:00 Спартак
(Ўзбекистон)
2 - 1 Гулистон
(Ўзбекистон)
1-тур 03.04.2014 16:00 Аланга
(Ўзбекистон)
1 - 1 Зомин
(Ўзбекистон)
1-тур 03.04.2014 16:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
2 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
1-тур 03.04.2014 16:00 Орол
(Ўзбекистон)
1 - 2 Шердор
(Ўзбекистон)
1-тур 04.04.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
1 - 1 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
1-тур 04.04.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
2 - 0 Машъал-2
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Спартак
(Ўзбекистон)
0 - 2 Зомин
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Аланга
(Ўзбекистон)
0 - 2 Гулистон
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
1 - 1 Шердор
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Орол
(Ўзбекистон)
1 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
2-тур 07.04.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
4 - 0 Машъал-2
(Ўзбекистон)
2-тур 07.04.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
1 - 1 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
3 - 0 Спартак
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Шердор
(Ўзбекистон)
0 - 1 Аланга
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
1 - 2 Гулистон
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
1 - 0 Зомин
(Ўзбекистон)
3-тур 12.04.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
4 - 1 Хоразм
(Ўзбекистон)
3-тур 12.04.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
0 - 4 Орол
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
0 - 0 Аланга
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Шердор
(Ўзбекистон)
2 - 1 Спартак
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
1 - 0 Зомин
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
0 - 0 Гулистон
(Ўзбекистон)
4-тур 15.04.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
0 - 1 Хоразм
(Ўзбекистон)
4-тур 15.04.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
3 - 0 Орол
(Ўзбекистон)
5-тур 23.04.2014 16:00 Спартак
(Ўзбекистон)
0 - 3 Шўртан
(Ўзбекистон)
5-тур 23.04.2014 16:00 Аланга
(Ўзбекистон)
4 - 1 Регистон
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
1 - 3 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Зомин
(Ўзбекистон)
3 - 0 Шердор
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
2 - 0 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Орол
(Ўзбекистон)
2 - 0 Машъал-2
(Ўзбекистон)
6-тур 26.04.2014 16:00 Спартак
(Ўзбекистон)
4 - 0 Регистон
(Ўзбекистон)
6-тур 26.04.2014 16:00 Аланга
(Ўзбекистон)
1 - 2 Шўртан
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
2 - 2 Шердор
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Зомин
(Ўзбекистон)
2 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
2 - 1 Машъал-2
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Орол
(Ўзбекистон)
3 - 1 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
7-тур 02.05.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
4 - 0 Гулистон
(Ўзбекистон)
7-тур 02.05.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
0 - 1 Зомин
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Хоразм
(Ўзбекистон)
4 - 1 Спартак
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Орол
(Ўзбекистон)
1 - 1 Аланга
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
1 - 2 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Машъал-2
(Ўзбекистон)
1 - 0 Шердор
(Ўзбекистон)
8-тур 05.05.2014 16:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
5 - 0 Зомин
(Ўзбекистон)
8-тур 05.05.2014 16:00 Регистон
(Ўзбекистон)
2 - 0 Гулистон
(Ўзбекистон)
8-тур 06.05.2014 17:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
1 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
8-тур 06.05.2014 17:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
0 - 1 Шердор
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
3 - 1 Аланга
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Орол
(Ўзбекистон)
3 - 0 Спартак
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
1 - 3 Шўртан
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Шердор
(Ўзбекистон)
3 - 0 Регистон
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
1 - 4 Хоразм
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Зомин
(Ўзбекистон)
2 - 0 Орол
(Ўзбекистон)
9-тур 16.05.2014 17:00 Спартак
(Ўзбекистон)
2 - 0 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
9-тур 16.05.2014 17:00 Аланга
(Ўзбекистон)
2 - 1 Машъал-2
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
2 - 2 Регистон
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Шердор
(Ўзбекистон)
0 - 1 Шўртан
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
4 - 0 Орол
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Зомин
(Ўзбекистон)
2 - 1 Хоразм
(Ўзбекистон)
10-тур 19.05.2014 17:00 Спартак
(Ўзбекистон)
2 - 3 Машъал-2
(Ўзбекистон)
10-тур 19.05.2014 17:00 Аланга
(Ўзбекистон)
6 - 3 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
11-тур 22.05.2014 17:00 Регистон
(Ўзбекистон)
0 - 3 Шўртан
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
2 - 0 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Шердор
(Ўзбекистон)
3 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Зомин
(Ўзбекистон)
1 - 0 Гулистон
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Аланга
(Ўзбекистон)
3 - 4 Спартак
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Орол
(Ўзбекистон)
1 - 0 Хоразм
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
0 - 0 Зомин
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
2 - 1 Орол
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
4 - 2 Машъал-2
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
4 - 0 Шердор
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00 Спартак
(Ўзбекистон)
1 - 2 Аланга
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
6 - 0 Регистон
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Регистон
(Ўзбекистон)
2 - 3 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
5 - 0 Шердор
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Орол
(Ўзбекистон)
2 - 1 Гулистон
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
1 - 1 Зомин
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
5 - 1 Спартак
(Ўзбекистон)
13-тур 07.06.2014 17:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
3 - 1 Аланга
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
9 - 0 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Хоразм
(Ўзбекистон)
1 - 0 Гулистон
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Орол
(Ўзбекистон)
1 - 0 Зомин
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
0 - 1 Спартак
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
2 - 1 Аланга
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Аланга
(Ўзбекистон)
2 - 3 Хоразм
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
2 - 3 Машъал-2
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Шердор
(Ўзбекистон)
1 - 1 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Зомин
(Ўзбекистон)
0 - 1 Шўртан
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Спартак
(Ўзбекистон)
1 - 0 Орол
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Спартак
(Ўзбекистон)
3 - 1 Хоразм
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Аланга
(Ўзбекистон)
0 - 2 Орол
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Гулистон
(Ўзбекистон)
1 - 3 Шўртан
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
6 - 1 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Шердор
(Ўзбекистон)
0 - 0 Машъал-2
(Ўзбекистон)
17-тур 22.06.2014 18:00 Шўртан
(Ўзбекистон)
8 - 0 Аланга
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Шердор
(Ўзбекистон)
3 - 1 Гулистон
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Ғаллакор-А
(Ўзбекистон)
0 - 1 Зомин
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Машъал-2
(Ўзбекистон)
0 - 0 Хоразм
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Ғиждувон
(Ўзбекистон)
0 - 3 Орол
(Ўзбекистон)

B - гуруҳи

Жамоа Ўйин Ғалаба Дуранг Мағлубият Тўплар Очко
1 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
16 10 4 2 34-15 34
2 Оқтепа
(Ўзбекистон)
15 10 2 3 25-16 32
3 Хотира-79
(Ўзбекистон)
17 9 3 5 22-17 30
4 Обод
(Ўзбекистон)
17 9 2 6 24-21 29
5 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
17 8 3 6 34-25 27
6 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
17 8 0 9 27-26 24
7 Косонсой
(Ўзбекистон)
17 7 1 9 29-32 22
8 Истиқлол
(Ўзбекистон)
17 5 2 10 34-43 17
9 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
17 4 5 8 22-33 17
10 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
17 3 7 7 19-26 16
11 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
16 3 4 9 21-29 13

1-тур 03.04.2014 16:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
1 - 2
()
1-тур 03.04.2014 16:00 Обод
(Ўзбекистон)
3 - 2 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
1-тур 03.04.2014 16:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
1 - 2 Оқтепа
(Ўзбекистон)
1-тур 03.04.2014 16:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
2 - 0 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
1-тур 04.04.2014 16:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
3 - 1 Истиқлол
(Ўзбекистон)
1-тур 04.04.2014 16:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
4 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Обод
(Ўзбекистон)
2 - 1 Оқтепа
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
0 - 1 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
2 - 1 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
2-тур 06.04.2014 16:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
0 - 0
()
2-тур 07.04.2014 16:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
2 - 1 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
2-тур 07.04.2014 16:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
2 - 3 Истиқлол
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
1 - 1 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
2 - 1 Обод
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
2 - 1 Хотира-79
(Ўзбекистон)
3-тур 11.04.2014 16:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
0 - 2 Косонсой
(Ўзбекистон)
3-тур 12.04.2014 16:00
()
1 - 1 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
3-тур 12.04.2014 16:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
2 - 3 Истиқлол
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
3 - 1 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
2 - 0 Обод
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
2 - 0 Хотира-79
(Ўзбекистон)
4-тур 14.04.2014 16:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
1 - 2 Косонсой
(Ўзбекистон)
4-тур 15.04.2014 16:00
()
1 - 1 Истиқлол
(Ўзбекистон)
4-тур 15.04.2014 16:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
1 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
2 - 1 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
1 - 0 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
0 - 3 Оқтепа
(Ўзбекистон)
5-тур 24.04.2014 16:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
0 - 0 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
5-тур 25.04.2014 16:00 Обод
(Ўзбекистон)
3 - 0
()
5-тур 25.04.2014 16:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
2 - 0 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
2 - 2 Оқтепа
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
2 - 3 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
1 - 4 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
6-тур 27.04.2014 16:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
2 - 0 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
6-тур 28.04.2014 16:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
1 - 0
()
6-тур 28.04.2014 16:00 Обод
(Ўзбекистон)
2 - 3 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Обод
(Ўзбекистон)
1 - 0 Косонсой
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
0 - 2 Хотира-79
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
2 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
3 - 1 Истиқлол
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30
()
0 - 2 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
7-тур 04.05.2014 16:30 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
0 - 2 Оқтепа
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Обод
(Ўзбекистон)
0 - 1 Хотира-79
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
1 - 2 Истиқлол
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
3 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00
()
0 - 1 Оқтепа
(Ўзбекистон)
8-тур 07.05.2014 17:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
1 - 1 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
8-тур 08.05.2014 17:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
4 - 4 Косонсой
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
3 - 1 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
2 - 1 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
4 - 0 Обод
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
4 - 2 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
9-тур 14.05.2014 17:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
1 - 2
()
9-тур 14.05.2014 17:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
2 - 1 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
0 - 0 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
1 - 4 Обод
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
5 - 2 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
10-тур 17.05.2014 17:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
2 - 2
()
10-тур 18.05.2014 17:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
2 - 1 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
10-тур 18.05.2014 17:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
1 - 1 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
11-тур 22.05.2014 17:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
2 - 1 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
1 - 1
()
11-тур 23.05.2014 17:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
0 - 3 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
5 - 1 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
1 - 0 Косонсой
(Ўзбекистон)
11-тур 23.05.2014 17:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
1 - 3 Обод
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
0 - 2 Оқтепа
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
5 - 3 Истиқлол
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 Обод
(Ўзбекистон)
1 - 1 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
12-тур 31.05.2014 17:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
3 - 2 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
1 - 0 Хотира-79
(Ўзбекистон)
12-тур 02.06.2014 18:00
()
2 - 1 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
13-тур 05.06.2014 18:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
0 - 1 Оқтепа
(Ўзбекистон)
13-тур 05.06.2014 18:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
3 - 2 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
13-тур 06.06.2014 17:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
0 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
13-тур 06.06.2014 17:00 Обод
(Ўзбекистон)
1 - 0 Истиқлол
(Ўзбекистон)
13-тур 06.06.2014 17:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
5 - 1 Косонсой
(Ўзбекистон)
13-тур 06.06.2014 17:00
()
2 - 2 Хотира-79
(Ўзбекистон)
14-тур 09.06.2014 18:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
2 - 1 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Обод
(Ўзбекистон)
1 - 0 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
1 - 1 Истиқлол
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00
()
3 - 2 Косонсой
(Ўзбекистон)
14-тур 10.06.2014 18:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
0 - 1 Хотира-79
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
2 - 0 Обод
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
1 - 0 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
1 - 2 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
1 - 4 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
15-тур 15.06.2014 18:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
1 - 0
()
15-тур 15.06.2014 18:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
3 - 3 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Косонсой
(Ўзбекистон)
1 - 2 Обод
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
3 - 2 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Хотира-79
(Ўзбекистон)
1 - 2 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 Истиқлол
(Ўзбекистон)
2 - 3 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
16-тур 18.06.2014 18:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
4 - 0
()
17-тур 23.06.2014 18:00 Оқтепа
(Ўзбекистон)
3 - 3 Пахтакор-2
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 НБУ-Осиё
(Ўзбекистон)
6 - 4 Истиқлол
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Қўқон-1912
(Ўзбекистон)
3 - 0 Косонсой
(Ўзбекистон)
17-тур 23.06.2014 18:00 Уз-Донг-Жу
(Ўзбекистон)
3 - 0 Хотира-79
(Ўзбекистон)
17-тур 24.06.2014 18:00
()
2 - 2 Бунёдкор-2
(Ўзбекистон)
17-тур 24.06.2014 18:00 Чуст-Пахтакор
(Ўзбекистон)
0 - 0 Обод
(Ўзбекистон)

© THE-UFF.COM

Барча ҳуқуқлар ҳимояланган.
Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.